Гордість міста-2019: Кого і за що відзначили в Костополі

Костопіль має багато підстав для гордості. І саме здобутки та сумлінна, наполеглива праця міської громади, які сприяють ефективному розвитку рідного міста, заслуговують на гідні відзнаки, шану від людей та є прикладом для наслідування.

Мета цього конкурсу  -  вшанувати людей – вчителів, лікарів, меценатів, волонтерів, спортсменів -  усіх, кого єднає активна життєва позиція, прагнення досягти у своїй справі вершин майстерності, палке бажання бути корисними своєму місту.

Саме тому, за ініціативи Костопільської міської ради та міського голови, на День народження міста, 12 липня 2019 року, на головній сцені відбулася урочиста церемонія нагородження щорічною престижною відзнакою.

Цьогоріч, участь у церемонії нагородження відзнакою "Гордість міста Костопіль" взяли Почесні громадяни міста Костопіль: Микола Кучерук, В'ячеслав Таргоній, Леонід Озарчук, Петро Коза, Василь Стасюк, Юрій Кравчук.

Отже, переможцями стали:

Іван Ядренцев

Учасник бойових дій в зоні проведення АТО, на дайний момент - працівник ТОВ «Свиспан Лімітед». У червні 2014 року добровольцем у батальйоні «Горинь» служив гранатометником. У 2016-му зайняв посаду головного сержанта взводу батальйону «Горинь». Проходив службу в зоні АТО Донецької області. Звільнився в серпні 2018. Член Костопільської районної організації Української спілки ветеранів Афганістану та учасників АТО. Займає активну життєву позицію.

 

Олександр Коренчук

Голова ОСББ "Аптечний". Приватний підприємець. Найбільший платник Єдиного  податку (ЄП) до міського бюджету, з якого фінансується в тому числі і благоустрій міста, різного роду проекти. Бере активну участь у громадському житті міста.

 

Василь Кльоп

Директор ПП «Дизайн». Людина, яка бере активну участь у житті громади, створює робочі місця та спрямовує значну частину власних коштів на благодійну діяльність: допомогу школам, лікарням, релігійним та громадським організаціям, простим жителям нашого міста, які опинилися у скртуному становищі.

 

Людмила та Володимир Зоруки

Представники відомої родинної лікарської династії, загальний трудовий стаж якої налічує понад 150 років.
Зараз подружжя Зоруків – на заслуженому відпочинку. Свого часу галузі охорони здоров’я глава сімейства віддав 58 років життя, а його вірна дружина – 49! Володимир Тимофійович працював районним травматологом, потім заступником головного лікаря поліклініки. А Людмила Іларіонівна – лікарем-психіатром.

 

Степан Янчук

Тренер з легкої атлетики КЗ «Костопільський обласний ліцей-інтернат ІІ-ІІІ ступенів фізичної культури і спорту Рівненської обласної ради, який здійснив вагомий внесок у спортивне життя рідного краю, виховання, спортивну підготовку підростаючого покоління.

 

Віктор Петрик

23-річний спортсмен, вихованець спортивного ліцею-інтернату, Чемпіон України з греко-римської боротьби 2019 року.

 

Юрій Стахнюк

Директор КП КМР «Костопількомуненергія», який досяг значних позитивних результатів у трудовій діяльності.

 

Людмила Озарчук

Керівник Народного аматорського ансамблю «Веселка» Костопільського будинку культури.

Людмила Анатоліївна працює у Будинку культури з 1995 року та виховала не одне покоління гарних танцюристів. Людмила Озарчук здійснила вагомий внесок у розвиток культури в місті Костопіль, зразкове виховання підростаючого покоління. Окрім цього, вихованці керівника «Веселки» представляли місто та Україну на престижних Міжнародних фестивалях та конкурсах.

 

Юрій Чижов

Депутат Костопільської міської ради сьомого скликання, підприємець, відомий своєю широкою волонтерською діяльністю та підтримкою українських військових.

Лауреати «Гордість міста Костопіль» - золотий фонд Костополя. Громада повинна пишатись своїми земляками, адже не існує нічого більш фундаментального, ніж ці прості, щирі, люди, від яких ми отримуємо новий заряд віри, надії, любові.