Костопільське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області звітує: наші краяни зайняли ІІІ командне місце у VIІ обласній спартакіаді "Сила духу"

01 серпня 2019 року відбулися змагання сьомої обласної (регіональної) спартакіади серед потерпілих на виробництві Рівненської області „Сила духу” на базі обласного комунального закладу „Інваспорт”.

Завдання спартакіади - покращення фізкультурно-реабілітаційної роботи серед потерпілих на виробництві, пропаганда фізичної культури і спорту, залучення потерпілих на виробництві до активного громадського життя та виявлення талановитих спортсменів для формування збірної команди області для участі у сьомій Всеукраїнській спартакіаді серед інвалідів праці, яка відбудеться 18 - 20 вересня цього року у  м. Ужгород.

Змагання проходили із шести видів спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, настільний теніс, дартс, шахи) у яких взяли участь 85 учасників в т.ч. 23 жінки та 62 чоловіки. Щорічно кількість учасників спартакіади збільшується, що свідчить про те, що такі заходи потрібні і знаходять відгук у серцях тих людей, заради яких вони проводяться.

Команда Костопільського району посіла ІІІ загальнокомандне  місце в сьомій обласній (регіональній) спартакіаді серед інвалідів праці Рівненської області "Сила духу":

І командне місце в змаганнях по бомбаскету;

ІІ командне місце в змаганнях з дартсу;

ІІ командне місце в змаганнях з настільного тенісу;

ІІІ командне місце в змаганнях по гирьовому спорту.

Костопільське відділення вдячне учасникам команди, зичить міцного здоров’я, бадьорості духу та нових яскравих перемог.

Члени команди Костопільського району Белеля Петро Петрович, Кобринець Павло Валентинович, Левчук Павло Володимирович,Моцик Тарас Васильович, Окерешко Людмила Євстафіївна,  Прих Анатолій Едуардович, Савенко Микола Миколайович, Сечина Надія Олександрівна,  Хілінська Світлана Володимирівна,  Чорний Василь Васильович з в.о.начальника управління виконавчої дирекції ФССУ у Рівненській області Кравець Л.Ю.