ОСББ «Саланг» працює над проектом з термомодернізації

Нещодавно ОСББ «Саланг», що знаходиться за адресою вул. Ціолковського, 8 («Афганський будинок»), розпочало релізацію проекту з енергозбереження в рамках міської програми термомодернізації багатоквартирних будинків міста Костопіль на 2019-2025 роки, затвердженої рішенням Костопільської міської ради №1060 від 18.04.2019.

Найбільш проблемним у даному будинку виявився дах. Тож мешканці ОСББ «Саланг» розпочали свій перший масштабний проект заме з нього.

IMG 20190827 094008

Даним проектом передбачено поточний ремонт покрівлі житлового будинку, утеплення технічного поверху енергоефективними матеріалами, заміна шиферної покрівлі на металопрофільну.

Окрім покращень в плані енергозбереження й зменшення фінансового навантаження на комунальні витрати мешканців, такий проект значно модернізує естетичний вигляд житлової будівлі, а також капіталізує (збільшить вартість) кожну квартиру.

Загальна вартість даного проекту сягає 920 тис.грн. Втім, його реалізація передбачає співпрацю між Костопільською міською радою, кредитно-фінансовою установою «Укргазбанк» та мешканцями ОСББ на умові співфінансування та вигідного кредитування, що і є вагомою перевагою участі в Міській програмі доступній для ОСББ міста Костопіль.

27 серпня 2019 року об’єкт відвідав заступник міського голови Володимир Волос, який ознайомився з ходом виконання робіт, поспілкувався з спеціалістами підрядної організації, висловив свої побажання.

Варто зазначити, що даний проект буде тринадцятим з числа успішно реалізованих проектів з енергозбереження, де масштабні роботи з покращення житлових умов проходять під супроводом міської влади та на умовах співфінансування, що дає змогу значно зменшити фінансове навантаження на мешканців ОСББ, а також підвищити рівень організації громад задля ефективного господарювання.