На Костопільщині вперше офіційно відзначили День пам'яті загиблих захисників України

В Україні сьогодні, 29 серпня, відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Таку пам’ятну дату своїм указом встановив президент України Володимир Зеленський, про підписання документа глава держави поінформував під час урочистостей 24 серпня.

Пам’ятний захід з цієї нагоди під назвою «В їх серцях жила Україна» відбувся у Костополі поблизу Меморіалу «Герої не вмирають», де зібралися представники влади міста та району, духовенство, родичі загиблих Героїв-костопільчан, громадськість Костопільщини аби вшанувати світлу пам'ять синів та дочок України полеглих у неоголошеній війні на сході нашої держави.

Перед присутніми на зібранні виступив в.о.голови Костопільської райдержадміністрації Олександр Коваль, який вкотре нагадав про неоціненні людські втрати під час боротьби з агресором, ціну стримування ворога у зоні поведення АТО/ООС та про наш громадянський обов'язок ніколи не забувати трагічні події сучасної історії України.

Поминальний молебень за упокій Героїв провели священнослужителі УПЦ.

IMG 20190829 111456

Хвилиною мовчання присутні вшанували Героя «Небесної сотні» Валерія Опанасюка, загиблих в зоні АТО Руслана Салівончика, Віталія Ставського, Сергія Головчака, Романа Пиясюка, Олександра Мацюка, Володимира Жука, Юрія Ткачука, Олексія Кондратюка, Андрія Волоса, який

До меморіалу «Герої не вмирають» костопільчани зі скорботою поклали букети живих квітів.