Відбулося пленарне засідання 30-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

5 вересня 2019 року о 10:00 годині в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання 30-ї сесії Костопілської міської ради сьомого скликання.

Участь у пленарному засіданні взяли 27 депутатів.

Традиційно, депутати міської ради розглянули та затвердили ряд питань пов'язаних із земельними відносинами, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянки в оренду, поновлення договорів оренди та ін.

Депутати своїми рішеннями внесли зміни та доповнення до Програми розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, Програми розвитку КП КМР «Костопільводоканал» на 2019 рік, Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП КМР «Костопількомунсервіс» на 2019 рік.

Міські обранці прийняли рішення Про надання згоди на безоплатне прийняття в комунальну власність територіальної громади міста Костопіль стели «Люблю Костопіль».

Нагадаємо, що арт-об'єкт "♥ Костопіль"подарувала депутатка Рівненської обласної ради Ксенієя Павловська до 236-ї річниці міста Костопіль.

Перед депутатами виступив активіст, мешканець мікрорайону "Хмизопіль" Олександр Лада, який подякував керівництву міста за сприяння у частковому вирішенні актуального екологічного питання мікрорайону "Хмизопіль" та попрохав депутатів активніше включитись у забезпечення мікрорайону якісною централізованою питною водою.

69810177 535020257241707 318873395850641408 n

Також, на даному пленарному засіданні було внесено зміни до міського бюджету на 2019 рік.

У "Різному" секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко привітав депутатів, які святкували свій День народження у міжсесійний період.