Житлово-комунальне господарство міста Костопіль до опалювального періоду 2019-2020 готове

10 вересня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Олександр Коваль та заступник начальника управління – начальник відділу водопровідно-каналізаційного господарства та теплоенергетики управління житлово-комунального господарства департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності Рівненської обласної державної адміністрації – керівник робочої групи Алла Родчина здійснили огляд готовності міста Костопіль, населених пунктів Костопільського району та територіальних громад до осінньо-зимового періоду 2019-2020 року.

Підсумовуючи результати огляду готовності до роботи в опалювальний сезон 2019-2020 року, зроблено висновки, що підприємствами житлово-комунального господарства та соціальної сфери, Костопільським міськвиконкомом, сільськими радами, у відповідності з розробленими та затвердженими заходами, проведений значний обсяг робіт з підготовки житлового фонду, закладів освіти та культури, охорони здоров’я, комунальної теплоенергетики, водопровідно-каналізаційного, дорожнього господарства та підприємств енергетичного комплексу до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

Загальна готовність Костопільського району оцінено в 4,8 бали, за 5 бальною шкалою.

KOSTOPIL MR

За інформацією Костопільської РДА