Рятувальники відзначили професійне свято - День рятівника!

День рятівника є професійним святом  працівників усіх аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, інших спеціальних  формувань.

Також  його відзначають громадяни, які внесли свій вагомий внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей. Представники ДСНС протистоять пожежам і повеням, епідеміям і пандеміям, буревіям і зсувам грунту, вибухам газу і снігопадам, автомобільним та будь-яким іншим аварія. Вони врятують утопаючого, знешкодять небезпечний вибуховий пристрій, локалізують вогонь.

16 вересня, напередодні Дня рятівника, у Костополі відбувся урочистостий захід у пожежній частині міста. На свято завітали представники міської та районної влади:перший заступник міського голови Андрій Ткачук, керуюча справами виконавчого комітету Ніна Ткачук,  в.о.голови Костопільської РДА Олександр Коваль та голова Костопільської районної ради Сергій Ткачук.

Вітаючи з професійним святом рятувальників, представники влади Костопільського краю зазначили, що відзначення професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цієї мужньої професії, людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії. Цілодобово підтримують постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги.

За вагомий внесок у справу попередження та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій, сумлінне виконання службових обов’язків, рішучість, високий професіоналізм найвідданіші працівники своєї професії, керівництво міста та району нагородили грамотами та подяками кращих представників професії.

IMG 2937a350399d7a32f8a838e7cf3304aa V