Шановні костопільчани!

Щиро вітаю Вас зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! З Днем Захисника України! З Днем козацтва! 77-ою річницею утворення Української Повстанської Армії!

Сьогоднішній день - особливий для кожного українця. Ми знаємо з історії, що великий український князь Ярослав Мудрий віддав Україну під захист Покрову Богородиці. З того часу Божа Мати охороняє наш край. Береже через наших військових-захисників, наших Героїв.

Віримо, що заступництво Богородиці, попри навали чужоземців і ворогів, дозволило вистояти Українській нації, відродитися Українській державі. З молитвою до Богородиці боронили нашу землю козаки, бійці армій УНР, ЗУНР та Карпатської України, воїни УПА. І Мати Божа завжди допомагала нашому народу, опікувалася українськими захисниками.

Сьогодні ми звертаємося до Богородиці з молитвою за всіх наших воїнів та їхні родини. За воїнів Збройних Сил України і добровольчих батальйонів, за волонтерів. За тих, хто поклав життя та здоровя за Україну. За кожного українця, хто працює заради захисту вітчизни!

Заступництво Богородиці дасть нам сили пройти крізь всі негаразди.
Міцного здоров’я, бадьорості духу, успіхів у всіх починаннях!
Зі святом, дорогі костопільчани!

З повагою, міський голова

Є. Денисюк