Костопільчани вшанували борців за волю та незалежність України

В Україні в понеділок, 14 жовтня, відзначають  День захисника, День українського козацтва, 77-у річницю утворення Української Повстанської Армії та Покрови Пресвятої Богородиці.

З цієї нагоди у Костополі відбувся патріотичний захід поблизу меморіалу «Герої не вмирають».

У часть у дійстві взяли керівники міста та району, військовослужбовці, учасники АТО, волонтери, небайдужі мешканці терену.

Священнослужитель УПЦ провів спільний поминальний молебень за упокій Героїв, які віддали життя за волю та незалежність України.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять загиблих героїв-земляків. Згодом, учасники зібрання поклали квіти до меморіалу «Герої не вмирають», до підніжжя пам’ятного знаку Нілу Хасевичу, а також до братської могили воїнів армії УНР, що знаходиться на території Церкви Свято-Олександра Невського.

На закінчення мітингу колона автомобілів вирушила до пам’ятного знаку на місці постою Головного командування УПА Малостидинської сільської ради.