На КП «Костопількомунсервіс» відбувається активна підготовка до зимового періоду

КП «Костопількомунсервіс» активно готується до зимового періоду 2019-2020, аби вчасно реагувати на складні ситуації, що можуть виникнути зі зміною погодних умов.

Підприємство вже здійснило закупівлі промислової солі та проводить виготовлення спеціальної соляно-піщаної суміші, яка необхідна для посипання доріг у холодний період року.

За словами директора підприємства «Костопількомунсервіс» Ігоря Оніщука, такої суміші буде виготовлено близько 2 тисяч тон. Саме такої кількості цілком достатньо, аби утримувати дороги міста у належному стані в період низьких температур та зимових опадів.

Також, у рамках підготовки до зимового періоду, в розпорядженні підприємства перебувають 7 одиниць спецтехніки, яку спеціалісти готують до активної роботи, що розпочнеться вже незабаром.

IMG 20191024 100638

Між тим,  на підприємстві формується бригада працівників, які дбатимуть про безпечне пересування автотранспорту та пішоходів дорогами міста.