Відбулося пленарне засідання 31-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

31 жовтня 2019 року о 10:00 годині  в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання 31-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

Участь у пленарному засіданні взяли 30 депутатів.

До роботи депутатського корпусу міської ради долучились Почесні громадяни міста Костопіль, представники ЗМІ, активні представники громадськості.

2019 10 31 10.06.24

Перед початком роботи  пленарного засідання волонтер Сергій Тершак та доброволець Михайло Степчук виступили перед міськими обранцями стосовно ситуації, яка склалася навколо призначення нового начальника Костопільського райвідділу поліції.

За ініціативи депутата Павла Домінікіна, до порядку денного з голосу було включено та підтримано депутатським корпусом проект рішення під назвою «Про звернення депутатів Костопільської міської ради Рівненської області до Президента України, щодо недопущення реалізації так званої «формули Штайнмайєра», яка є неприхованою здачею національних інтересів і початком капітуляції України у російсько-українській війні».

Депутати Костопільської міської ради надали дозвіл на списання основних засобів КП КМР «Костопількомуненергія» та КП КМР «Костопільводоканал», внесли зміни до Програми культурно-мистецьких заходів, Програми соціально-економічного розвитку, Програми розвитку житлового фонду, Програми по благоустрою м. Костопіль, міського бюджету на 2019 рік.

Далі, під час роботи пленарного засідання, міські обранці розглянули та затвердили ряд питань пов'язаних із земельними відносинами, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянки в оренду, поновлення договорів оренди, включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги. та ін.

Також, депутати міської ради підтримали внесення змін у рішення Костопільської міської ради.