Поліцейські викрили правопорушників завдяки системі відеоспостереження "Безпечне місто"

2 листопада 2019 року, до поліції надійшло повідомлення, що на вулиці Степанська та Грушевського міста Костопіль виявлено пошкоджені дорожні знаки.

73528614 1348912661944827 1200938422932340736 n

Працівникам групи реагування патрульної поліції вдалося оперативно викрити хуліганів.

«Для встановлення осіб правопорушників поліцейські відстежили записи з камер відеоспостереження, які нещодавно встановили в рамках програми «Безпечне місто, — зазначив заступник начальника Костопільського відділу поліції Дмитро Чернюк. — В об’єктивах камер правоохоронці й впізнали одного з підлітків».

Правопорушниками виявились четверо місцевих юнаків віком від 16 до 19 років. Найактивніший із них, який нищив майно, був 17-річний костопільчанин. Крім того, як з’ясувалося останній є причетним до спричинення тілесних ушкоджень. За цим фактом поліцейські розслідують кримінальне провадження.

Наразі поліцейські встановлюють суму завданих збитків внаслідок пошкодження дорожніх знаків, після чого вирішуватиметься питання про притягнення винних до відповідальності.

За інформацією Відділу комунікації поліції Рівненської області