У Костополі продовжують псувати дорожні знаки

Нащодавно, працівники КП "Костопількомунсервіс" зафіксували нові факти псування дорожніх знаків на території міста Костопіль.

Зокрема, на перехресті вулиць Коперніка і Бурова знак «Рух вантажних автомобілів заборонено» зафарбовано чорною фарбою.

75380029 1354020531434040 4753684431871410176 o

Також, невідомі зіпсували такий самий знак і на вулиці Пилипа Орлика, який комунальники неодноразово відновлювали.

Костопільська міська рада нагадує, що встановлення дорожніх знаків проводиться коштами комунального підприємства, а отже коштами платників податків.

Слід не забувати, що псування комунального майна тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність.

Якщо Ви стали свідком пошкодження дорожніх знаків чи іншого міського майна, просимо невідкладно повідомляти про це до Костопільської міської ради.