Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня скловиробника!

Скло народжує відчуття святковості, урочистості і пишності. Цей чарівний матеріал робить наше життя яскравішим і світлішим. Але скористатися всім цим, побачити, доторкнутися до скляного дива ми можемо лише завдяки Вашій щоденній роботі, яка поєднує технологію та майстерність із творчістю.

19 Den sklovyrobnyka

Завдяки Вам, шановні скловиробники, з року в рік примножуються багатовікові традиції цієї галузі. Протягом останніх років скловиробництво успішно розвивається за рахунок введення нових потужностей, застосування нового  обладнання, впровадження нових сучасних видів скляної продукції та створення нових робочих  місць.

То ж Вам сьогодні є чим пишатися, адже завдяки  ефективному менеджменту,  сучасним  технічним, технологічним та маркетинговим заходам Ви піднімаєте якість своєї продукції до європейського  рівня,  вдало конкуруюючи з відомими  фірмами світу.

Сердечна вдячність Вам за сумлінну працю, високу професійну майстерність, творчу наснагу. У цей святковий день бажаю вам щастя, здоров’я, благополуччя і плідної роботи заради процвітання рідної Вітчизни. Нехай добро і щедра доля не обминають Вас і ваші родини!

З повагою, міський голова Є. Денисюк