З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада наша держава відзначає велике всенародне свято – День Гідності та Свободи.

211120181

Події 2004-го, кінця 2013 року – початку 2014-го назавжди змінили хід історії не лише України, а й, вочевидь, всього світу. Українці підтвердили своє право бути повноцінними господарями держави, продемонстрували щире прагнення до вільного життя та європейського майбутнього.

Єднання, братерство, захист демократичних цінностей, національних інтересів, прав і свобод людини та громадянина стали основоположними принципами під час Майдану та Революції гідності.

Сила українського патріотизму, державницької ідеї виявилася наймогутнішою зброєю, яка і сьогодні допомагає боронити Україну від зазіхань ворога.

Світла пам’ять Героям Небесної Сотні, бійцям АТО/ООС, що загинули в боротьбі за правду, справедливість, за нашу свободу!

Безмежна шана українським воякам, які нині мужньо виконують свій громадянський обов’язок на Сході.

Тепер – ми незламні у своїх переконаннях і впевнені у перемозі.

Тож молімося за мир, за єдину, цілісну незалежну Україну, її та нашу щасливу долю!

З повагою,

міський голова Є. Денисюк