У Костополі з молитвою відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада 2019 ркоу, чисельна кількість костопільчан зібралися поблизу меморіалу «Герої не вмирають», аби відзначити День Гідності та Свободи та вшанувати 6-ту річницю Революції Гідності.

Серед присутніх - представники влади міста та району, працівники державних установ, військовослужбовці та волонтери, молодь.

Перед костопільчанами виступив заступник голови Костопільської районної ради, учасник Революції Гідності Юрій Кузнюк. Він закликав усіх пам'ятати про те, якою ціною українці відстоювали своє майбутнє на Євромайдані, жертв супротивних дій тодішнього режиму. А ще, необхідно пам'ятати про тих, хто і в цю хвилинину захищає територіальну цілісність на сході України.

IMG 20191121 161319

Після виступу Юрія Кузнюка, матері загиблих Героїв-земляків запалили символічну Свічу Пам’яті.

Хвилиною мовчання присутні на заході вшанували пам’ять загиблих Героїв-земляків, а священнослужителі УПЦ провели спільний поминальний молебень за упокій патріотів, які віддали життя за волю та незалежність України.

День Гідності та Свободи відзначається щороку 21 листопада згідно з Указом Президента від 13 листопада 2014 року. Його встановлено на честь початку двох знаменних і доленосних подій у новітній українській історії: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.