Костопільчани вшанували пам'ять загиблих від Голодомору 1932-1933 років

Голодомор в Україні 1932-1933 років визнано найстрашнішим злочином проти людяності, штучним знищенням українського народу, який був влаштований тодішнім партійним і політичним керівництвом СРСР на чолі із Йосипом Сталіним як помста вільному люду за події Української революції 1917-1921 років, за незламність нашого вільного духу, за нескореність українського характеру.

За своїм вражаючим масштабом Голодомор можна порівняти хіба що з втратами нашого народу від Другої Світової війни: за різними оцінками, внаслідок голодомору в Україні загинули від 8 до 10 мільйонів наших співвітчизників.

23 листопада  2019 року з метою вшанування жертв страшного геноциду 1932-1933 років у міському парку Костополя відбувся мітинг-реквієм, до якого долучилися керівники міста та району, працівники державних установ та організацій, небайдужі мешканці краю.

Перед присутніми виступила Лідія Бородавка - вчитель історії ЗОШ № 2, яка розповіла про страшну боротьбу сталінського режиму з українською нацією.

А своїми власними дитячими спогадами про пережитий Голодомор розповіла костопільчанка Катерина Гуріна.

IMG 20191123 160518

Після емоційних виступів, священнослужителі УПЦ провели спільний поминальний молебень за душі усіх невинно закатованих штучним голодом українців.

Насамкінець присутні поклали квіти та лампадки до пам’ятника жертвам голодоморів.