Відбулося пленарне засідання 32-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання

29 жовтня 2019 року о 10:00 годині  в залі засідань Костопільської міської ради відбулося пленарне засідання 32-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

Для участі у пленарному засіданні зареєструвались 23 депутати.

До роботи депутатського корпусу міської ради долучились Почесні громадяни міста Костопіль, представники ЗМІ, активні представники громадськості. Між тим, на пленарне засідання міських обранців вперше офіційно завітав Народний депутат України від 156.в.о. (Костопільський, Сарненський та Березнівський райони) Сергій Литвиненко.

IMG 20191129 101945

Традиційно, депутати міської ради розглянули та затвердили ряд питань пов'язаних із земельними відносинами, зокрема: надання дозволів на розроблення проектів землеустрою, надання дозволів на розроблення технічних документацій, про передачу у постійне користування земельних ділянок, про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянки в оренду, поновлення договорів оренди, розроблення детальних планів та ін.

Міські обранці розглянули важливі питання, що стосуються господарської частини життєдіяльності міста Костопіль. Серед таких: Про затвердження Статуту комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопільводоканал», Про надання дозволу Костопільському БЖКП на проведення невід’ємних поліпшень орендованого комунального майна по вул. Д. Галицького, 2, площею 27,2 кв. м., Про внесення змін та доповнень до Програми по благоустрою м. Костопіль, утримання доріг в належному стані та розвитку КП КМР «Костопількомунсервіс» на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 972., Про внесення змін та доповнень до Програми розвитку житлового фонду міста Костопіль на 2019 рік, затвердженої рішенням Костопільської міської ради від 21.12.2018 № 970, Про внесення змін до рішення Костопільської міської ради від 22.12.2017 № 669 «Про Програму «Безпечне місто Костопіль» на 2018 -2020 рік».

Також, депутати Костопільської міської ради внесли необхідні зміни до міського бюджету на 2019 рік.

Після розгляду усіх питань, що увійшли до порядку денного, у "Різному" відбулося спілкування із Народним депутатом Сергієм Литвиненком.

Міський голова Євгеній Денисюк коротко розповів про масштабні проекти, реалізація яких вже відбувається у місті та про ті, які невдовзі розпочнуться. Наголосив Євгеній Денисюк, передусім на актуальному проекті з реконструкції парку відпочинку по вул. Незалежності та на будівництві нового дошкільного навчального закладу у мікрорайоні "Хмизопіль", на який вже розроблена проектна документація. Аби повністю втілити у життя дані проекти, існує необхідність у надзвичайно великих матеріальних ресурсах. Тож міський голова попросив у народного депутата підтримки в плані залучення державного співфінансування, яке вкрай необхідне для усієї місцевої громади.

Депутати Костопільської міської ради поставили народному обранцю чисельну кількість запитань, які стосувались екології, охорони здоров'я, інфраструктури, освіти, трудового кодексу, фіскальної політики та ін.

Сергій Литвиненко запевнив у своїй відкритості до спілкування та сприяти у вирішенні наболілих питань громади Костопільщини.

Наприкінці пленарного засідання, традиційно, секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко привітав тих депуттатів, які святкували свої Дні народження у міжесійний період.