Депутати затвердили міський бюджет на 2020 рік

24 грудня 2019 року відбулося перше пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

IMG 20191224 101407

До порядку денного на розгляд депутатів було винесено 19 питань. Серед них, більшість питань стосувалися затвердження важливих для життєдіяльності міста програм на 2020 рік, що активно розглядалися депутатами під час роботи постійних комісій, та внесення деяких змін до програм на 2019 рік.

Втім, найголовнішим питанням було затвердження бюджету міста Костопіль на 2020 рік, яке напрацьовувалося протягом тривалого часу. Відповідно до рішення Костопільської міської ради «Про міський бюджет на 2020 рік», депутати запланували міський бюджет у розмірі 80 766 906 гривень.

У «Різному», перед депутатами міської ради виступив костопільчанин, мешканець мікрорайону "Хмизопіль" Олександр Лада з доповіддю про екологічну ситуацію в місті, чим розпочав широке обговорення питання стосовно забруднення навколишнього середовища одним з місцевих деревообробних підприємств.

За традицією, наприкінці пленарного засідання, секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко привітав депутатів, які святкували свій День народження у міжсесійний період.

33 сесія Костопільської міської ради сьомого скликання залишилася відкритою, а вже друге пленарне засідання відбудеться незабаром – у п’ятницю, 27 грудня 2019 року о 10:00 годині.