Відбулося друге пленарне засідання 33-ї сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

27 грудня 2019 року відбулося друге пленарне засідання чергової тридцять третьої сесії Костопільської міської ради сьомого скликання.

На початку передсвяткового засідання міський голова Євгеній Денисюк привітав депутатський корпус з прийдешніми новорічно-різдвяними святами та побажав усім міцного здоров’я, добра, сімейного затишку, достатку в кожній родині, мирного неба.

Радісна подія відбулася на другому пленарному засіданні 33-ї сесії. За високий професіоналізм, сумлінну працю, патріотичне виховання молоді, вагомий внесок у зміцнення місцевого самоврядування, розвиток благоустрою міста та з нагоди 75-річного ювілейного Дня народження, Почесною грамотою Костопільської міської ради було нагороджено депутата 6 та 7 скликань Олександра Максимова.

Окрім вітальних слів та Почесної грамоти, секретар Костопільської міської ради Дмитро Єрмаченко урочисто вручив одному з найактивніших депутатів  Олександру Максимову цінний подарунок – годинник.

Далі, міські обранці оперативно прийняли ряд рішень, як увійшли до порядку денного. Більшість з них стосувались господарської сфери.

Наприкінці пленарного засідання, юні таланти Костопільщини яскравими колядками привітали депутатський корпус Костопільської міської ради, побажавши таким чином усім присутнім добра та щастя у прийдешньому Номову році.