«У житті нашої малечі має бути казка»: у Костопільській міській раді відбувся новорічний ранок

Напередодні новорічних свят кожна дитина мріє потрапити у справжню казку, відчути магію новорічного дива та стати частиною дивовижного чарівного дійства. Тому, міська рада охоче продовжує традицію вітати місцеву малечу з прийдешніми святами та дарувати дітям казку.

Тож, сьогодні, 27 грудня 2019 року, відбувся організований Костопільською міською радою та міським клубом новорічний ранок - веселе святкове дійство із яскравою концертною програмою та цікавими конкурсами, які проводили казкові герої.

DSC 0496

Море позитиву, радості та веселощів отримали маленькі гості святкового дійства. Вони на мить опинились у справжній казці, де діють закони чар і створюються дива. Кожному – від найменшого до найстаршого приділялась особлива увага. Тому хочеться вірити, що новорічне диво таки існує, і кожен з нас відчуває себе, хоч на мить, але в казці.

Присутні вкотре переконалися, що для дітей найкращим подарунком на свято є увага та чарівна казка, якоїіноді бракує в повсякденному житті. Адже діти потребують значно більше позитивних емоцій, чим дорослі.