З прийдешніми святами, дорогі костопільчани!

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей важкий час. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

Рік, що минає був надзвичайно плідним, адже усі зусилля міської влади були спрямовані на покращення благоустрою та створення комфорту для наших жителів. Силами комунальних підприємств протягом року велася робота з утримання вулиць у належному санітарному стані, облаштування вулиць без твердого покриття, провдення поточних ремонтів мостів, вуличного освітлення, ремонтів тротуарів, ямкових та капітальних ремонтів вулиць. Лише на одній вулиці - 8 Березня, комунальники реалізували одразу три масштабних проекти – капітальний ремонт дорожнього покриття та тротуару, ремонт підземних теплових комунікацій та централізованої мережі водопостачання.

У 2019 році ми почали втілювати в життя проект «Реконструкція парку відпочинку по вул. Незалежності», нещодавно закінчивши його перший етап.

В полі зору міської влади була і є безпека жителів міста. З цією метою ми прийняли програму «Безпечне місто», яка передбачає встановлення централізованої системи відеоспостереження для підвищення рівня громадського порядку. Станом на сьогодні, система вже змонтована на 50%, а її результати вже помітні.

Задля утримання міста в належному стані, дбаємо й про оновлення транспортного парку. На початку 2019-го було придбано новий сучасний сміттєвоз Ford Cargo.

Не стояв на місці і житловий фонд міста. Лише за один рік комунальниками було зроблено капітальні ремонти та благоустрій прибудинкових територій житлових будинків за адресами Прибережна, 2, 8 Березня, 11, Коперника, 1А, Стуса, 54, Стуса, 57. Також, було проведено капітальні ремонти ліфтів у п’ятьох багатоквартирних будинках.

Список зробленого, звичайно, можна продовжити. Однак я хотів би щиро подякувати духовенству, освітянам, медикам, працівникам промислових підприємств, правоохоронцям, будівельникам, підприємцям, журналістам, працівникам галузі культури та мистецтва, комунальних служб, депутатам міста, членам виконавчого комітету, апарату міської ради, громадським діячам, активній молоді та кожному костопільчанину –  всім, хто сумлінно працював і працює на благо нашого міста і всієї громади. Безмежна вдячність  українським воїнам,  які захищаючи незалежність, свободу і цілісність  нашої країни,  запалюватимуть Різдвяну свічу не в колі рідних і друзів,  а на передовій.

У переддень Нового 2020 року хочу побажати всім миру, злагоди та віри. Віри в себе, у людей, в процвітання нашого міста, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо нових успіхів.

Нехай Новий 2020 рік стане сприятливим для втілення всіх благих справ на користь громади міста, принесе стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги!

Увійдемо у Новий рік із чистими помислами, наповнімо його добрими справами, вчинками, любов’ю до наших рідних і близьких.

Щасливого всім Нового року та веселого Різдва!

З повагою,

Міський голова Є. Денисюк