У центрі міста встановили нові урни

Комунальне підприємство "Костопількомунсервіс" приділяє неабияку увагу санітарному стану міста Костопіль. Одним із необхідних елементів забезпечення чистоти є система вуличних урн для сміття. Тож, нещодавно, підприємство здійснило закупівлю нових, посилених урн.

IMG 20200129 131741

Встановлення нових конструкцій розпочали з центру міста. Відтак, 29 січня 2019 року працівники КП КМР "Костопількомунсервіс" на майдані Т. Г. Шевченка здійснили демонтаж зруйнованих урн та встановлення нових. Головна особливість нових урн - надійна конструкція. Виготовлена з мійного оцинкованого металу пофарбованого порошковою фарбою.

Після проведення робіт у центрі міста, підприємство планує поетапну заміну зруйнованих урн на нові й в інших місцях.

Також, Костопільська міська рада закликає костопільчан ставитись з відповідальністю до майна територіальної громади міста, а у разі виявлення фактів вандалізму (крадіжку або пошкодження комунального майна) невідкладно повідомляти правоохоронні органи.