Як створити ОСББ дізнавалися мешканці будинку по вулиці Рівненській 8

У суботу, 24 грудня в приміщенні Костопільської міської ради о 13.00 годині відбулися навчання з питань створення ОСББ для мешканців багатоквартирного житлового будинку по вулиці Рівненській 8. Тренінг проводив муніципальний координатор, заступник міського голови Костополя Володимир Волос.

Жителі багатоквартирного житлового будинку розповіли про свої наміри створити об’єднання та про бажані проекти, які хотіли б реалізувати задля покращення умов проживання.

Учасники зустрічі мали безліч запитань на які отримали вичерпні відповідь від експерта. Зокрема, вони дізналися про механізми створення ОСББ, детально розібрали популярні сьогодні міфи про ОСББ (проблеми які ніби то виникають для жителів будинку після створення об’єднання), ознайомились з програмами підтримки ОСББ місцевою владою та Європейським Союзом та багато іншого. Найбільш хвилюючим питанням було збереження субсидій при створенні ОСББ.

Також, на зустрічі були присутні голови нещодавно створених ОСББ міста Костополя, які розповіли присутнім про власний досвід створення об’єднання та алгоритм дій керівника під час управління будинком.

Після тривалої зустрічі, мешканці багатоквартирного житлового будинку по вулиці Рівненській 8 вирішили формувати ініціативну групу та проводити підготовчу роботу зі створення ОСББ.