Костопіль в умовах карантину: обмеження та заходи

17 березня 2020 року в Костопільській міській раді відбулося екстрене засідання виконавчого комітету з єдиним питанням у порядку денному - запобігання поширенню на території міста коронавірусної інфекції.

3

З метою стримання розповсюдження вірусної інфекції, виконавчим комітетом Костопільської міської ради було прийнято рішення заборонити роботу на території міста: усіх ринків, розважальних, торгових та торгово-розважальних закладів, бібліотек, лазень (саун), тренажерних залів (фітнес-центрів) тощо.

Заборонена робота закладів громадського харчування, кафе, ресторанів. Їх робота дозволена лише у режимі дистанційного обслуговування (доставка замовлень клієнтам).

Настоятелям релігійних громад міста рекомендовано обмежити проведення заходів з масовим перебуванням людей.

Також, зобов'язано перевізників, у тому числі таксі, здійснювати регулярну дезінфекцію транспортних засобів.

Дозволена робота продовольчих, господарських магазинів, аптек та АЗС.

Державні установи, банки, органи виконавчої влади та місцевого самоврядування працюють в умовах карантину.

Керівникам підприємств та організацій усіх форм власності, готельних комплексів доведено про необхідність регулярно проводити заходи з дезінфекції у місцях скупчення людей, обмежувати одночасне перебування більше десяти відвідувачів в приміщенні, встановити антисептичні засоби для працівників та відвідувачів, а також не допускати до роботи працівників з ознаками інфекційного захворювання.

Режим прийому громадян в Костопільській міській раді залишається незмінним. Однак, відвідувачі зобов'язані користуватися засобами індивідуального захисту.

Вищевказані правила встановлені з 18 березня по 3 квітня 2020 року.

Шановні костопільчани, звертаємося до кожного з вас з проханням чітко дотримуватися правил карантину та наголошуємо, що в разі обгрунтованої потреби запроваджені правила карантину в місті можуть бути швидко змінені. Рекомендуємо слідкувати за офіційною інформацією Костопільської міської ради та Костопільської РДА.