Виконавчий комітет Костопільської міської ради посилив заходи із запобігання та попередження розповсюдження COVID-19

У п’ятницю 20 березня в умовах карантину відбулося засідання Виконавчого комітету Костопільської міської ради.

зображення viber 2020 03 23 09 26 31

Під час засідання було вирішено внести зміни до рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради № 90 від 17 березня 2020 року «Про посилення заходів із запобігання та попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом», а саме резолютивну частину рішення викласти в наступній редакції:

1. Заборонити в місті Костопіль роботу на період з 18.03.2020 року до 03.04.2020 року:

1.1 всіх ринків міста, стихійної торгівлі;

1.2 проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;

1.3 Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

1.4 роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами звязку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту.

2. Закладам з надання стоматологічної допомоги усіх форм власності тимчасово припинити проведення планових заходів, крім надання ургентної допомоги.

3. Закладам торгівлі, які займаються реалізацією насіннєвих матеріалів, для забезпечення початку весняних посівних робіт проводити торгівлю в закритому режимі.

4. Рекомендувати керівникам установ та підприємств усіх форм власності, в тому числі готелів (готельних комплексів) забезпечити постійне проведення дезінфекційних робіт та температурний скринінг в приміщеннях.

5. Посилити роботу щодо інформування працівників та жителів міста про поточну епідемічну ситуацію та наявні ризики інфікування коронавірусом 2019-nCOV, а також про засоби індивідуального захисту та профілактики і надання рекомендацій щодо утримання від подорожей до стабілізації ситуації.

6. Керівникам організацій та підприємств усіх форм власності організувати у місцях масового скупчення людей (під’їзди, ліфти, прохідні тощо) заходи з регулярної поточної дезінфекції.

7. Рекомендувати настоятелям релігійних громад міста обмежити проведення заходів з масовим перебуванням людей.

8. У адміністративних приміщеннях органів місцевого самоврядування переглянути режим роботи з населенням.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до функціональних обов’язків (Ткачук А. В., Волос В. Г., Моторко О. В.).

Шановні мешканці міста Костопіль!

Звертаємося до кожного з вас з проханням чітко дотримуватися правил карантину та наголошуємо, що в разі обгрунтованої потреби запроваджені правила карантину в місті можуть бути швидко змінені!

Рекомендуємо слідкувати за офіційною інформацією Костопільської міської ради та Костопільської РДА.