Карантинні заходи в місті Костопіль посилено

У середу 25 березня відбулося засідання виконавчого комітету Костопільської міської ради.

KOSTOPIL MR

Розглянувши протокол комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільського району від 23.03.2020 № 17 та протокол засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Костопіль від 24.03.2020 № 5, виконком Костопільської міської ради вирішив прийняти додаткові заходи із запобігання та попередження розповсюдження гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом.

Зокрема, було вирішено на період карантину:

1. Заборонити на території міста:

1.1 користування публічними дитячими та спортивними майданчиками;

1.2 перебування на вулиці дітей до 14 років без супроводу батьків;

1.3 відвідування закладів, в яких дозволено обслуговування населення,
без захисних масок.

2. Зобов’язати власників та керівників закладів усіх форм власності:

2.1 дотримуватися в обов’язковому порядку максимально допустимої кількості одночасного перебування людей у торговому залі в залежності від площі торгового залу, а саме:

2.1.1 площа торгового залу від 1 000 м2 – 50 (п’ятдесят) чоловік;

2.1.2 площа торгового залу від 500 м2 до 1 000 м2 – 30 (тридцять)
чоловік;

2.1.3 площа торгового залу до 500 м2 – 10 (десять) чоловік;

2.1.4 в аптеках та невеликих магазинах торгова площа яких не
перевищує 50 м2 забезпечити одночасне перебування не більше
5-ти осіб (покупців), але відстань між відвідувачами повинна
Бути не меншою 3 метрів один від одного;

2.1.5 забезпечити безпечну відстань між покупцями 3 метри.

2.2 призначити відповідальних працівників, які будуть здійснювати
контроль за допустимою кількістю відвідувачів у приміщенні;

2.3 здійснювати регулярне провітрювання та дезінфекцію приміщень;

2.4 зобов’язати персонал Закладів знаходитися у захисних масках
та дотримуватись правил їх користування, а також дотримуватися
правил особистої гігієни;

2.5 встановити станції гігієни рук в торгових залах та при можливості
забезпечити миття рук в туалетах.

3. Припинити рух автобусів, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі на території міста Костопіль.

4. Адміністраціям комунальних підприємств Костопільської міської ради «Костопільське будинкоуправління» та «Костопільське БЖКП» забезпечити проведення щоденної систематичної дезінфекції місць загального користування (ліфтів), перил, дверних ручок, кодових замків, тощо в підвідомчих їм багатоквартирних багатоповерхових житлових будинках.

5. Рекомендувати керівникам та адміністраціям ОСББ міста Костопіль забезпечити проведення щоденної систематичної дезінфекції місць загального користування (ліфтів), перил, дверних ручок, кодових замків, тощо в підвідомчих їм багатоквартирних багатоповерхових житлових будинках.

6. Адміністрації комунального підприємства Костопільської міської ради «Костопількомунсервіс» забезпечити проведення щоденної систематичної дезінфекції місць загального користування (скупчення) мешканців міста. Перелік місць загального користування, які підлягають проведення дезінфекції узгоджувати в оперативному порядку із заступниками міського голови відповідно до покладених на них функціональних обов’язків.

7. Рекомендувати керівникам підприємств усіх форм власності, установ та організаціям відправити максимально можливу кількість працівників у відпустки.

8. Рекомендувати сесії Костопільської міської ради розглянути питання фінансування Програми накопичення та використання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у м. Костопіль на 2016-2020 роки.

9. Контроль за виконанням рішення покласти на заступників міського голови відповідно до функціональних обов’язків (Ткачука А. В., Волоса В. Г., Моторка О. В.).

Рішення виконавчого комітету №92 від 25.03.2020.