Журналісти Рівненщини ознайомились з результатами Проекту ЄС ПРООН у Костополі

6 грудня 2016 року представники ЗМІ Рівненщини відвідали Костопіль, де ознайомились з здобутками громади в рамках участі в Проекті ЄС/ПРООН, взяли участь в проведенні громадського аудиту, де були оглянуті реконструйовані об’єкти міста.

У рамках впровадження даного Проекту у місті Костопіль, в 2015 році, у 4 багатоповерхових житлових будинках відремонтували дахи, ще у 2-х - утеплили фасади. Цього року реалізовуються ще 5 мікропроектів: 3 - ОСББ та 2 - ГО(ДНЗ) загальною вартістю понад 3.8 млн. грн., де кошти ЄС/ПРООН становлять 1.1 млн. грн. З міського бюджету  виділено 2.2 млн. грн. і понад 450 тис. грн. - кошти самих мешканців багатоповерхівок.

Під час проведення прес-конференції, учасники проаналізували завершення робіт за 2016 рік в Проекті «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-3» та озвучено план заходів на 2017 рік.

Своїми думками з присутніми поділились перший заступник міського голови Андрій Ткачук, координатор обласного ресурсного центру Петро Вахнюк, муніципальний координатор Володимир Волос, голова ОО НСЖУ Дмитро Тарасюк, представники ГО «Рада голів ОСББ».