Пам'ять жертв політичних репресій вшанували у Костополі

Щорічно, у третю неділю травня, в Україні вшановують пам’ять жертв політичних репресій.

IMG 20200515 145248

Тож сьогодні, 15 травня 2020 року, напередодні меморіального дня, представники влади міста та району, громадських організацій, поклали квіти до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів і політичних репресій, що встановлений у міському парку.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто постраждав під час жахливих "сталінських" репресій.

А це мільйони понівечених доль, нездійснених мрій, планів і сподівань… Мільйони людей, які не народилися, а могли стати опорою, надією й світочем своєї української нації.

На жаль, ця важлива для українського народу дата у нашому місті, у зв’язку з карантинними обмеженнями, минула без велелюдних заходів. Однак, кожен із нас у ці дні може у молитві згадати загиблих, адже пам’ять про жертв тоталітарних режимів непідвладна ні часу, ні обставинам.