Костопільській «Веселці» - 55 років

4 грудня 2016 року у Костопільському районному будинку культури Народний аматорський ансамбль танцю «ВЕСЕЛКА» відзначав своє 55-річчя.

Численні глядачі, що зібралися в концертній залі районного будинку культури, мали можливість побачити творчу програму, з якою «Веселка» презентувала Україну на світовому рівні. Адже, як відомо, саме «Веселка» представляла Україну на Всесвітній фольклоріаді у Кореї, яку називають всесвітньою культурною олімпіадою.

На зустріч зібрались представники різних поколінь аматорського колективу, які брали у ньому участь, які з теплотою згадували різні етапи аматорського мистецтва на Костопільщині.

Тепло вітали художній колектив з ювілеєм голова Костопільської районної державної адміністрації Олександр Середа, голова районної ради Сергій Ткачук, керуюча справами міськвиконкому Ніна Ткачук. Вони побажали творчому колективу успіхів, перемог, наснаги та нових здобутків.