Про рух автобусів у місті Костопіль після 22.05.2020

За минулу добу лабораторіями області досліджено понад півтисячі зразків і виявлено 66 випадків на Covid-19. Це антирекорд для Рівненщини. Зважаючи на динаміку зростання кількості хворих на коронавірус, в області не будуть пом’якшувати карантин з 22 травня 2020 року.

Таким чином, діятимуть усі обмеження, встановлені до цього часу. Відповідне рішення прийняли на засіданні обласної комісії з питань ТЕБ та НС.

«Пом’якшувати обмеження – недалекоглядно. Тому ми вибираємо складну, але правильну лінію. У разі зменшення захворювання, ми зберемося повторно на комісію і вирішимо, як діяти далі», - відзначив голова ОДА Віталій Коваль.

Якщо впродовж останніх 7 днів на території області буде зафіксовано не більше 150 випадків захворюваності населення на коронавірус, обласна комісія ТЕБ та НС перегляне своє рішення. У зв'язку з цим, інформуємо мешканців міста Костопіль про подовження обмежувальних заходів як мінімум на наступні сім днів.

Це стосується також руху автобусів на міських маршрутах. Громадський транспорт у Костополі буде повністю відновлено після завершення карантину, або до ухвалення окремого рішення комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Костопільського району та прийняття на його основі відповідного рішення виконавчим комітетом Костопільської міської ради.