Новорічні ранки для малечі відбулися у Костопільській міській раді

Напередодні Нового року, 29 грудня, у Костопільській міській раді відбулися Новорічні ранки для костопільської малечі. Серед них, діти учасників АТО, працівників органу місцевого самоврядування та комунальних підприємств міста.

Ранки проходили у святково вбраній залі міської ради, посеред якої милувала око головна окраса усіх новорічних свят - ялинка.

Дітей розважали традиційні герої свята – Дід Мороз та Снігуронькою. Кожен маленький гість, як і годиться на Новий рік, отримав подарунки!

Малеча продемонструвала Діду Морозу та присутнім свої таланти: вони грали у різні ігри, співали пісень, брали участь у вікторинах, розповідали тематичні вірші.

Перевтілившись в казкових героїв та розважаючись на святі, маленькі костопільчани повернули батьків у незабутнє дитинство, подарувавши їм неймовірно позитивні емоції.