Виконавчий комітет Костопільської міської ради на підставі розрахунків, поданих перевізниками, розробив проект регуляторного акту - рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі".Згідно з вимогами Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, на сайті Костопільської міської ради http://www.kostopil-rada.gov.ua27.05.2017 року буде оприлюднено проект рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради "Про встановлення тарифу на проїзд міським автомобільним транспортом загального користування у режимі маршрутного таксі" з аналізом його регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів.


З текстом проекту рішення, аналізом його регуляторного впливу, звітом про результати відстеження діючого регуляторного акту та розрахунком на послуги з перевезення пасажирів всі бажаючі можуть ознайомитися також у приміщенні Костопільської міської ради (кабінет №26).
Зауваження та пропозиції в письмовій формі приймаються виконавчим комітетом Костопільської міської ради протягом місяця з дня оприлюднення проекту рішення за поштовою адресою: 35000, Рівненська область, м. Костопіль, вул. 1Травня,3та електронною поштою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Виконавчий комітет Костопільської міської ради

У зв’язку з численними скаргами жителів міста та фізичних осіб підприємців, враховуючи пропозиції та зауваження депутатів Костопільської міської ради, згідно розпорядження міського голови №52-р від 21 квітня 2017 р. та Правил благоустрою міста Костопіль №656 від 16 квітня 2009р., звертаємо Вашу увагу щодо здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

на централізоване водопостачання та водовідведення та на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) на 2017 рік

Рівненська дистанція колії повідомляє про роботи по заміні настилу залізничного переїзду 35 км ПКЗ перегону Костопіль-Моквин.

Рух автотранспорту обмежено, а для великогабаритного - заборонено через даний переїзд до 31 березня 2017 року.

Начальник дистанції колії Мельник В. В..

Запрошуємо жителів міста на урочистості та святковий концерт, присвячений Дню працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, який відбудеться 17 березня 2017 року об 11.00 годині у приміщенні Костопільської міської ради (4 поверх, сесійна зала).

Виконавчий комітет Костопільської міської ради

У зв’язку з численними скаргами жителів міста та фізичних осіб підприємців, враховуючи пропозиції та зауваження депутатів Костопільської міської ради, згідно розпорядження міського голови від 01 березня 2017 р.. та Правил благоустрою міста Костопіль №656 від 16 квітня 2009р., звертаємо Вашу увагу щодо здійснення торгівлі у не встановлених місцях.