Керуючись п.2.3. Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін ,тарифів ,зміну цін тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад,затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130.

Згідно з п.1 ст.17 Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» засоби вимірювальної техніки,що перебувають в експлуатації,на які поширюється державний метрологічний нагляд,підлягають періодичній повірці.

12 липня у Костополі відбудеться святкування Дня міста

В рамках святкової програми, традиційно, проводяться ярмарки-продажі від народних умільців, розважальні атракціони для дітей та дорослих, польова кухня, продаж продуктів харчування власного виробництва та ін.

Податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки є складовою податку на майно відповідно до статті 265 Податкового кодексу України. Платниками податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які є власниками об’єктів житлової та/або нежитлової нерухомості.

Відповідно до Податкового кодексу України (далі - Кодекс), плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Відповідно до Правил наданняпослуг з централізованогоопалення, постачанняхолодної та гарячої води і водовідведення, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005 року №630, нарахування (визначення) плати за послуги з централізованого опалення для населення у разівідсутності у квартирі та на вводі у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії здійснюється з урахуваннямкоефіцієнту, щовраховуєвідхиленняфактичнихпоказниківтемпературизовнішньогоповітрявідврахованих у встановлених тарифах на послугу з централізованогоопалення з урахуванням фактичної кількості днів надання цієї послуги.

27 квітня 2018 року відповідно до Рішення виконавчого комітету Костопільської міської  ради № 116  «Про внесення змін до рішення виконкому від 26.01.2018 року № 4 «Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Костопільводоканал» встановлено нові тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення, послугу з централізованого постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем).