Оголошення про наміри здійснити зміну діючих тарифів

Керуючись п.2.4 Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг, структуру цін/тарифів з обгрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад , затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 30.07.2012 року №390

КП «КОСТОПІЛЬСЬКЕ БУДИНКОУПРАВЛІННЯ» ДОВОДИТЬ ДО ВІДОМА СПОЖИВАЧІВ ІНФОРМАЦІЮ ПРО НАМІР ЗДІЙСНИТИ ЗМІНУ ДІЮЧИХ ТАРИФІВ НА ПОСЛУГИ З УТРИМАННЯ БУДИНКІВ ТА ПРИБУДИНКОВИХ ТЕРИТОРІЙ

Економічне обґрунтування підвищення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

Нині діючі тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для КП „Костопільське будинкоуправління” були затверджені рішенням виконкому Костопільської міської ради від 05.11.2014 р № 442 відповідно до якого середньозважений тариф становить 1,86 грн/м2 загальної площі з ПДВ.

За результатами господарської діяльності по наданню послуг з утримання будинків та прибудинкових територій в 2016 році підприємство отримало збитків на суму 20,2 тис.грн. Діючі тарифи відшкодовують собівартість послуг, що надає підприємство на 55,0 %

За період дії тарифів, а саме з грудня 2014 року по грудень 2016 року витрати на придбання матеріалів зросли на 66 %, вартість енергоносіїв зросла у три рази , вартість ПММ - на 84,2 %, мінімальна заробітна плата зросла більше ніж у 2 рази ( з 1218 грн. до 3200 грн.)

Враховуючи вищеназвані чинники виникла необхідність у перегляді діючих тарифів для приведення їх до рівня економічно обґрунтованих на даний час.

ЗАВАНТАЖИТИ: Додаток 1

ЗАВАНТАЖИТИ: Додаток 2

Середньозважений тариф становитиме 2,92 грн./м2 загальної площі з ПДВ. При середньозваженому попередньому тарифу 1,86 грн/м2 з ПДВ відсоток підвищення тарифів становить 57 %.

Вартість надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій визначено на основі економічно обґрунтованих планових (нормативних) витрат окремо за кожним будинком залежно від запланованих кількісних показників послуг, що повинні надаватись в будинку для забезпечення санітарно-гігієнічного , протипожежного, технічного стану будинків з урахуванням Переліку послуг, що визначений постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги».

Під час розрахунку нормативних витрат враховувались середньомісячні витрати з оплати праці, відрахування соціальних внесків, матеріальні витрати на рік окремо за статтями експлуатаційних витрат, діючі ціни на паливно-енергетичні та матеріальні ресурси, накладні витрати, обов’язкові платежі.

Планомірне приведення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій до рівня , що покриває економічно обґрунтовані витрати підприємства сприятиме наданню послуг належної якості.

Зауваження та пропозиції щодо даної інформації від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань прийматимуться в письмовому вигляді протягом 15 (п’ятнадцяти ) календарних днів з моменту розміщення даної інформації в газеті «Новини Костопільщини». Зауваження та пропозиції прийматимуться   за адресою : 35000, Рівненська область м.Костопіль вул..1 Травня,7 А     КП «Костопільське будинкоуправління»

Адміністрація КП «Костопільське будинкоуправління»