Український союз промисловців і підприємців запрошує взяти участь у Фестивалі

Український союз промисловців і підприємців (УСПП) інформує про наступне:

03 - 05 березня 2017 року в Міжнародному виставковому центрі «Лівобережний» (м. Київ, Броварський проспект, 15) відбудеться Перший весняний фестиваль 2017.

Метою проведення Фестивалю є розширення ділових контактів, демонстрація промислової продукції та налагодження коопераційних зв'язків представників малого і середнього бізнесу.

Участь у заході візьмуть понад 300 представників бізнесу як з України, так і наші партнери з Литви, Грузії, Білорусії, Молдови та ін. Очікуємо на Фестиваль понад 25 000 гостей.

На Фестивалі буде представлено широкий асортимент товарів: одяг, товари фольклорного напрямку, трикотаж, вироби з натуральної шкіри, прикраси та аксесуари, косметика та парфюмерія, посуд, текстиль для дому, сувенірна продукція, окремі групи продовольчих товарів та інші.

Для бізнесу працюватимуть майстер-класи, консультації щодо виходу на ринки зазначених країн та Європейського союзу.

Діятимуть точки консультування Приватбанку з питань реалізації нових бізнесу бізнес-ідей, підтримки стартапів, оптимізації і розвитку діючого бізнесу.

Більш детальну інформацію та довідки можна отримати за наступними контактами: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 096 000-98-91 – Катерина Ярошенко, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 050 353-33-88 – Олег Масник.

Запрошуємо Вас взяти участь у Фестивалі.