До відома громадськості

Костопільська міська рада повідомляє про наміри здійснити роботи з благоустрою та озеленення міста Костопіль на відрізку вулиці Грушевського (від Костопільського районного краєзнавчого музею до перетину вулиць Грушевського-Коперніка) задля підвищення рівня санітарного стану, естетичного вигляду та дотримання чистоти міста.

Зокрема, в рамках уніфікованого проекту, планується здійснити насадження нових дерев (японські сакури) замість старих лип.

Просимо громадськість висловити свої пропозиції та зауваження стосовно запланованих робіт за телефоном: 2-07-60 Моторко Олег Васильович, або надіслати лист на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

lipa grush 2