Шановні громадяни!

У зв’язку з численними скаргами жителів міста та фізичних осіб підприємців, враховуючи пропозиції та зауваження депутатів Костопільської міської ради, згідно розпорядження міського голови №52-р від 21 квітня 2017 р. та Правил благоустрою міста Костопіль №656 від 16 квітня 2009р., звертаємо Вашу увагу щодо здійснення торгівлі у невстановлених місцях.

З 24 квітня 2017р. працівниками відділу поліції ГУ Національної поліції та інспекцією з благоустрою м. Костопіль будуть проводиться рейди по перевірці дотримання Правил благоустрою м.Костопіль щодо торгівлі в невстановлених місцях та притягнення порушників до адміністративної відповідальності згідно ст.152 КУпАП – порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, що тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до вісімдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340-1360 грн.).

Просимо Вас не порушувати Правила благоустрою м. Костопіль та здійснювати торгівлю у визначених для цього місцях (міські ринки, прилавки).

Дякуємо за взаєморозуміння!

Інспекція з благоустрою м. Костопіль