Інформація про коригування тарифу на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що надаються ТзОВ «Хмизи-сервіс» м. Костопіль

ТзОВ «Хмизи-сервіс»» відповідно до ч.2 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», інформує Вас про те, що з 01.10.2017 року планується відкоригувати встановлені тарифи на послуги з центрального водопостачання та водовідведення.

Відповідно до п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою КМУ від 01.06.2011 № 869 у разі зміни протягом строку дії тарифів обсягу окремих витрат, пов'язаних із провадженням ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати, орендної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення цін і тарифів на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, може проводитися перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни.

Підставою для перегляду вартості послуги стало перехід підприємства з неплатника ПДВ на платника податку на додану вартість в розмірі 20% згідно пп.181.1 ст.181 розділу V ПКУ.

Кориговані тарифи, які пропонуються ввести в дію з 1 жовтня 2017 року.

Послуги з централізованого водопостачання за 1 м куб. для:
-  населення – 4,68 грн., у т.ч. ПДВ 20 % - 0,78 грн.;
-  інші групи споживачів – 15,50 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 2,59 грн.;
   (підприємства, установи, бюджетні організації)

 Послуги з централізованого водовідведення за 1 м куб. для :
-  населення – 4,75 грн., у т.ч. ПДВ 20 % - 0,80 грн.;
-  інші групи споживачів – 14,21 грн. у т.ч. ПДВ 20 % - 2,37 грн.;
   (підприємства, установи, бюджетні організації)

Таким чином, діючий тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення вже не може виконувати свого економічного призначення.
В зв’язку з вищезазначеним, підприємством ТзОВ «Хмизи-сервіс»  проведено  розрахунки  коригування  вартості послуги відповідно до Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги». Згідно п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», органи місцевого самоврядування затверджують ціни та тарифи на послуги, що надаються підприємствами житлово-комунального господарства на рівні не нижче економічно обґрунтованих витрат.

Приведення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до економічно обґрунтованих витрат дасть можливість: - надавати своєчасно та якісно послуги споживачам; своєчасну оплату за придбані енергетичні ресурси, отримані послуги інших підприємств; - своєчасно сплачувати податки, збори та обов’язкові платежі до бюджету; - зниження збитків по підприємству.

Зауваження та пропозиції     приймаються в усній та письмовій формі  на протязі   14  календарних днів  з дня повідомлення  про намір здійснити коригування тарифів за адресою: м. Костопіль, вул. Фабрична, 2а, або за тел. 2-24-76 ТзОВ «Хмизи-сервіс»

Директор ТзОВ «Хмизи-сервіс»                                                                                 В.П.Демчук

РОЗРАХУНОК коригування тарифів ТзОВ «Хмизи-сервіс»