Соціально активних костопільчанок запрошують взяти участь у безкоштовному трейнінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»

Шановні представниці Рівненської області!

31479388 training chart with keywords and icons

Благодійний фонд «Рівність і взаємоповага»  запрошує Вас до участі у тренінгу «Жінки-лідери змін в місцевих громадах», що відбудеться 13  жовтня 2017р. у м. Рівне. Цей тренінг є частиною однойменного проекту, що спрямований на навчання та мотивацію жінок до керівництва та соціальної відповідальності на місцевому рівні.

[http://womeninaction.com.ua/events].

Цільовою аудиторією тренінгу є:
•    жінки-депутатки обласних, районних, міських, селищних, та сільських рад Волинської та Рівненської обл.;
•    жінки-представниці виконавчих органів міських, селищних, та сільських рад Волинської та Рівненської обл.;
•    жінки-лідерки та членкині політичних партій Волинської та Рівненської обл.;
•    жінки-лідерки та членкині громадських організацій Волинської та Рівненської обл.

Тренінг допоможе оволодіти основам майстерності публічного виступу та  презентації своїх ідей; базовим інструментарієм щодо захисту своїх прав та можливостей на місцевому, національному та міжнародному рівнях, а головне – ви зрозумієте, яким чином можна розвинути проектне мислення та підготувати соціальний проект, що може допомогти вирішити проблемні питання вашої громади.

Кожній учасниці буде запропоновано розробити власний соціальний проект і представити його на заключній сесії у Києві, яка передбачає залучення як представниць з областей, активістів та активісток захисту та просування прав жінок в Україні, так і представників та представниць донорських організацій, що забезпечить формування комунікаційної платформи між зацікавленими особами.

Дата проведення тренінгу: 13.10.2017, 10:00-17:30

Місце проведення тренінгу: готель «Optima Рівне», вул. Словацького, 9, Рівне

Участь у тренінгу є безкоштовною.

Учасницям буде забезпечено харчування протягом дня та можливість відшкодування проїзду за наявності оригіналів квитків в межах 300 грн. (в обидві сторони).

Реєстрація на тренінг здійснюється до 18:00 11.10.2017р. Для реєстрації просимо заповнити Google форму за посиланням: https://goo.gl/forms/LnWP4wPm3TEDJ9GK2.

Учасницям, які були відібрані до участі у тренінгу, буде повідомлено про результат до 12:00 12.10.2017р.

За додатковою інформацією ви можете звернутись за тел.:

+38(093)748-35-77, або написати листа на електронну адресу:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (Лілія Антонюк, консультантка проекту «Жінки-лідери змін в місцевих громадах»).

З повагою,
Команда Благодійного фонду «Рівність і взаємоповага»