ОСББ «Кільцеве-1» міста Костопіль запрошує до участі в тендері на проведення будівельних робіт

Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків «Кільцеве-1» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів, надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт

у межах мікропроекту: «Енергоефективні заходи шляхом утеплення цоколю, заміни вікон в цоколю та заміна дверей вхідних груп (поточний ремонт) в будинках №111,113 по вул.Рівненська в м.Костопіль Рівненської області».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Рівненська,111кв,12 – ОСББ «Кільцеве1». е-mail: cipantania@gmail.com

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 12:00 год. 07 листопада 2017р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Тендер відбудеться в м. Костопіль, вул. 1-го Травня,3 на 4-му поверсі в залі засідань Костопільської міської ради.

Повідомляємо, що роботи по обєкту повинні бути виконано не пізніше, як в строк до 20.11.2017року.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (0673643534) – голова правління ОСББ «Кільцеве1» - Ципан Тетяна Петрівна.