ОСББ «Скляне» міста Костопіль запрошує до участі в тендері на проведення будівельних робіт

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Скляне» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів, надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт

у межах мікропроекту: «Енергоефективні заходи шляхом заміни вікон, дверей та електрообладнання в місцях загального користування (поточний ремонт) в будинку №2 по вул. Скляна в м. Костопіль Рівненської області».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Скляна, буд.2, кв.№57 – ОСББ «Скляне». е-mail: lora_kostopil@ukr.net.

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 10:00 год. 07 листопада 2017р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Тендер відбудеться в м. Костопіль, вул. 1-го Травня,3 на 4-му поверсі в залі засідань Костопільської міської ради.

Повідомляємо, що роботи по обєкту повинні бути виконано не пізніше, як в строк до 20.11.2017року.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (097)7757902 – голова правління ОСББ «Скляне» - Цвірко-Годицька Лариса Арсентіївна.