ОСББ «Фабрична-3» міста Костопіль запрошує до участі в тендері на проведення будівельних робіт

Об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «Фабрична-3» та Програма розвитку ООН (Проект «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») цим оголошенням запрошують підрядників з доброю репутацією, які мають сертифікованих виконробів (наявність ліцензії на виконання відповідних будівельних робіт не обов’язкова), надати запечатані цінові пропозиції для виконання таких видів робіт

у межах мікропроекту: «Зовнішнє опорядження та енергозберігаючі заходи шляхом ремонту вхідної групи та заміни міжповерхових дверей(поточний ремонт) будинку по вул. Фабричній 3в м. Костопіль, Рівненської області».

Тендерну Документацію можна безкоштовно отримати за такою адресою: Рівненська область, м. Костопіль, вул. Фабрична, буд.3, кв.№11 – ОСББ «Фабрична-3». е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Пропозиції повинні залишатися чинними впродовж 60 (шістдесяти) днів з дати розкриття Конкурсних пропозицій і повинні бути в запечатаному вигляді доставлені за вищенаведеною адресою не пізніше ніж 11:00 год. 07 листопада 2017р., після чого вони будуть розкриті у присутності наявних учасників тендеру. Конкурсні пропозиції, надані пізніше встановленого терміну, не приймаються і повертаються учасникам тендеру нерозкритими. Тендер відбудеться в м. Костопіль, вул. 1-го Травня,3 на 4-му поверсі в залі засідань Костопільської міської ради.

Повідомляємо, що роботи по обєкту повинні бути виконано не пізніше, як в строк до 20.11.2017року.

Підрядники повинні мати досвід проведення ремонтно-будівельних робіт на об’єктах подібного або вищого рівня складності.

Зацікавлені підрядники можуть отримати додаткову інформацію за адресою зазначеною вище або за телефоном: (068)7391629 – голова правління ОСББ «Фабрична-3» - Юхимець Сергій Миколайович