До уваги мешканців м. Костопіль!

Зима – чудова пора року, яка окрім морозної погоди приносить із собою велику кількість опадів, ожеледицю, сильний вітер... Такі сезонні умови потребують посиленої роботи комунальних служб, які безперервно дбають про безпечний рух транспорту вулицями міста, життєдіяльність його інфрастркутури.

Однак, досить поширеною є ситуація, коли значна кількість мешканців приватного сектору міста розміщує на вулицях, за межами своїх ділянок (поблизу паркану), різноманітні будівельні матеріали (пісок, щебінь, цеглу, піноблоки, лісоматеріали тощо) та дрова, що часто-густо стає перешкодою для снігоочисної техніки.

Внаслідок зіткнення з перепонами, зазнати ушкоджень може техніка, елементи благоустрою (дорога, бордюри тощо) та майно самих мешканців (огорожа або розташовані при дорозі господарські будівлі, гаражі).

 

snig avto

Тож, інспекція з благоустрою м. Костопіль нагадує мешканцям міста про адміністративну відповідальність за порушення Правил благоустрою м.Костопіль, а саме в частині захаращення територій загального користування будівельними, в тому числі сипучими матеріалами, дровами та будь-якими іншим господарським інвентарем. Згідно ст.152 КУпАП на порушників чекає штраф від 340 до 850 грн. на фізичних осіб, від 850 до 1700 грн. на юридичних осіб та підприємців.

Враховуючи вищезазначену інформацію, Інспекція з благоустрою м.Костопіль просить мешканців приватного сектору ПРИБРАТИ з території загального користування власніі будівельні та інші матеріали, не захаращувати вулиць міста, розраховувати проведення будівельних робіт з мінімальним терміном перебування на об’єктах благоустрою (дорогах, тротуарах) будівельних матеріалів.

Сподіваємось на порозуміння та повагу до роботи комунальних служб міста!