ДО УВАГИ МЕШКАНЦІВ М.КОСТОПІЛЬ!

Починається зимовий період, що в свою чергу означає випадення снігу, ожеледицю та інші природні несприятливі умови, які потребують посиленої роботи комунальних служб щодо забезпечення нормального руху транспорту вулицями міста для забезпечення життєдіяльності установ, організацій, підприємств та жителів міста.

В свою чергу звертаємо увагу на те, що значна кількість мешканців міста, яка має власні домоволодіння, розміщує на вулицях, за межами своїх ділянок, різноманітні будівельні матеріали(пісок, щебінь, цеглу, піноблоки, лісоматеріали тощо) та дрова, що може стати перешкодою для снігоочисної техніки. Внаслідок зіткнення з перепонами, техніка може зазнати ушкоджень, або можуть бути пошкоджені елементи благоустрою(дорога, бордюри тощо) та майно самих мешканців(огорожа або розташовані при дорозі господарські будівлі, гаражі).

Інспекція з благоустрою м. Костопіль нагадує мешканцям міста про адміністративну відповідальність за порушення Правил благоустрою м.Костопіль, а саме в частині захаращення територій загального користування будівельними, в тому числі сипучими, матеріалами, дровами та будь-якими іншим господарським інвентарем. Згідно ст.152 КУпАП на порушників чекає штраф від 340 до 850 грн. на фізичних осіб, від 850 до 1700 грн. на юридичних осіб та підприємців.

Минулою зимою було зафіксовано декілька випадків неможливості очищення доріг від снігу саме через штучні перешкоди, які створили деякі власники домоволодінь через захаращення вулиць міста, в одному випадку техніка зазнала пошкоджень та було зруйновано частково огорожу приватного домоволодіння.

Враховуючи вищезазначену інформацію, Інспекція з благоустрою м.Костопіль просить мешканців приватного сектору ПРИБРАТИ з території загального користування будівельні та інші матеріали, не захаращувати вулиць міста, розраховувати проведення будівельних робіт з мінімальним терміном перебування на об’єктах благоустрою(дорогах, тротуарах) будівельних матеріалів.

Надіємось на порозуміння та повагу до роботи комунальних служб міста.