До уваги депутатів Костопільської міської ради!

13 квітня 2018 року о 10:00 годині відбудеться засідання постійної депутатської комісії із земельних питань та охорони довкілля.

KOSTOPIL MRП Е Р Е Л І К

питань, які виносяться на розгляд постійної комісії міської ради із земельних питань та охорони довкілля 13 квітня 2018 року

1. Про припинення права оренди на земельні ділянки,відміну рішень міської ради.

2. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ТОВ «АССАГАЙ» від 10.07.2015р. та передачу в оренду земельну ділянку ТОВ «ТАРОС ГРУП» в м.Костопіль по вул. Степанська,115б.

3. Про розірвання договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Кухарчуком Ю.А. від 12.04.2011р. та передачу в оренду земельну ділянку гр. Кухарчуку А.Ю. в м.Костопіль по вул. Грушевського,27/21.

4. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність шляхом викупу гр.Бражнику І.П. для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в м.Костопіль по вул. Коперніка,28/3, вул. Коперніка,28/3а, вул. Коперніка,28/3б, вул. Коперніка,28/3в.

5. Про надання дозволу на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

6. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

7. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення) меж земельних ділянок в натурі ( на місцевості) Костопільській міській раді в м.Костопіль по вул. Світла,2.

8. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) «Релігійній громаді Української Автокефальної православної церкви Парафії Свято- Юріївської у м.Костопіль Костопільського району Рівненської області» в м.Костопіль по вул. В.Стуса,37а.

9. Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу та об∙єднання земельних ділянок Костопільській міській раді в м.Костопіль по вул. Рівненська,107.

10. Про передачу безоплатно у власність гр.Панчук А.О. земельну ділянку площею 0,0633га, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в м.Костопіль по вул. Ю.Жилка,9.

11. Про передачу безоплатно у власність гр.Ярмольчук Л.Г. земельну ділянку площею 0,1966га, для ведення особистого селянського господарства в м.Костопіль по вул. Хмизопільська,66.

12. Про включення в списки громадян на отримання земельних ділянок.

13. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Свентозельському П.А. в м.Костопіль по вул. Крип∙якевича, 52/18.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється гр.Свентозельському П.А. в м.Костопіль по вул. Крип∙якевича, 52/18а.

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну часткову власність шляхом викупу гр.Диковичу В.Ф., гр..Коваленко М.М. та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,1863га, яка розміщена в м.Костопіль по вул. Дружби,2ж.

17. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність шляхом викупу ФОП Литвин В.О. та надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки площею 0,0070га, яка розміщена в м.Костопіль по вул. С.Руданського,5/7а.

18. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості).

19. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), у постійне користування Костопільському БЖКП для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку в м.Костопіль по вул. Нова,1б.

20. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж частини земельної ділянки, що перебуває у постійному користуванні Костопільського БЖКП на яку поширюється право сервітуту гр.Литвина А.С. на право проїзду на транспортному засобі по наявному шляху в м.Костопіль по вул. Коперніка,1

21. Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки на земельну ділянку площею 0,1517га гр. Павлюку О.А. в м.Костопіль по вул. Дружби,3.

22. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Трофимчук Н.О. на земельну ділянку площею 0,0080га, яка розташована в м.Костопіль по вул. Грушевського,17б.

23. Про поновлення договору оренди землі укладеного між Костопільською міською радою та ФОП Буцин О.М. на земельну ділянку площею 0,0022га, яка розташована в м.Костопіль по вул. С.Руданського,2е.

24. Про включення земельних ділянок в перелік таких, що виставляються на земельні торги.

25. Про надання згоди ФОП Тхорику В.І. на передачу земельної ділянки площею 0,0356га в м.Костопіль по вул. Бурова,17а/1 в суборенду, для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

26. Про внесення змін у рішення Костопільської міської ради.