Костопільська міська Рада повідомляє власників та користувачів земельних ділянок міста про необхідність сплати земельного податку за 2018 рік

Відповідно до Податкового кодексу України (далі - Кодекс), плата за землю – це обов'язковий платіж у складі податку на майно, який справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Підставою для нарахування плати за землю є дані державного земельного кадастру.
 Фізичні особи – громадяни сплачують податок впродовж 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення відповідно до пункту 287.5 статті 287 та підпункту 288 розділу ХІІІ Податкового кодексу України. Граничний термін сплати у 2018 році - 28 серпня поточного року, після чого будуть нараховуватись штрафні санкції.
Платники податку мають право звернутися з письмовою заявою до контролюючого органу за місцем знаходження земельної ділянки для проведення звірки даних щодо: розміру площі земельної ділянки, що перебуває у власності та/або користуванні платника податку; права на користування пільгою із сплати податку; розміру ставки податку; нарахованої суми податку.
У разі виявлення розбіжностей між даними контролюючих органів та даними, підтвердженими платником податку на підставі оригіналів відповідних документів, зокрема, документів на право власності, користування пільгою, контролюючий орган за місцем знаходження земельної ділянки проводить протягом десяти робочих днів перерахунок суми податку і надсилає (вручає) йому нове податкове повідомлення-рішення. Попереднє податкове повідомлення-рішення вважається скасованим (відкликаним).

Для отримання податкового повідомлення - рішення про нарахування земельного податку громадянам(в залежності від місця реєстрації) слід звертатися до:

•    Костопільської міської ради: фізичні особи, що зареєстровані на наступних вулицях та провулках міста – Степанській/пров.Степанському, Рівненській/пров.Рівненському, Сидорова/пров.Сидорова, В.Стуса/пров.В.Стуса, М.Грушевського, Дерев’яній(Гвардійській)/пров.Дерев’яному(Гвардійському), Коперника, 1-го Травня, Новій/пров.Новому;
•     ЦОП Костопільського відділення Рівненської ОДПІ за адресою м.Костопіль, вул.С.Руданського,5: фізичні особи, що зареєстровані на решті вулиць та провулків міста.

KOSTOPIL MR