Костопільське БЖКП інформує

Керуючись п.2.3. Порядку доведення до споживачів інформації про перелік житлово-комунальних послуг,структуру цін ,тарифів ,зміну цін тарифів з обґрунтуванням її необхідності та про врахування відповідної позиції територіальних громад,затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку,будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року № 130.

Костопільське БЖКП доводить до відома споживачів інформацію про намір здійснити зміну діючих тарифів на послуги з транспортування теплової енергії по власних тепломережах для населення,бюджетних установ та інших споживачів.

Діючі тарифи на послуги з транспортування теплової енергії по власних тепломережах для населення,бюджетних установ та інших споживачів затверджені рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради №431 від 01.12.2017 року у розмірі 30,06 грн. за 1 г/кал. з ПДВ.

За період дії затверджених тарифів на ці послуги,збільшився розмір мінімальної заробітної плати,зросли ціни на матеріали та енергоносії,що вплинуло на збільшення собівартості наданих послуг.

За результатами господарської діяльності Костопільське БЖКП за надані послуги з транспортування теплової енергії по власних тепломережах отримало збитків в сумі 14,8 тис.грн.Тобто діючі тарифи відшкодовують собівартість послуг на 63%.Тому Костопільським БЖКП розрахований плановий економічно-обгрунтований тариф на послуги з транспортування теплової енергії по власних тепломережах у наступних розмірах:

-         для населення – 41,14 грн. за 1 г/кал. з ПДВ.

-         для інших споживачів - 41,14 грн. за 1 г/кал. з ПДВ.

-         для бюджетних установ - 41,14 грн. за 1 г/кал. з ПДВ, який пропонується на розгляд та затвердження виконавчим комітетом Костопільської міської ради.

Приведення діючих тарифів до рівня економічно-обгрунтованих покращить фінансовий стан підприємства,якість наданих послуг з транспортування теплової енергії по власних тепломережах.

Зауваження та пропозиції щодо даної інформації приймаються від фізичних та юридичних осіб в письмовому вигляді протягом 7 календарних днів з моменту розміщення даної інформації в ЗМІ за адресами:

35000,м.Костопіль,вул.Грушевського,4,Костопільське БЖКП,

тел.03657 (2-19-23).

35000,м.Костопіль,вул.1 Травня,3,Міська рада,тел. 03657 (2-07-60).

ЗАВАНТАЖИТИ ДОДАТКИ (Архів WinRAR)

Адміністрація Костопільського БЖКП