До уваги перевізників та власників автотранспорту!

Виконавчий комітет Костопільської міської ради (організатор) оголошує конкурс з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль (далі – конкурс).

Об’єкти конкурсу:

№ об’єкта конкурсу № маршруту Назва маршруту Відстань від початкової до кінцевої зупинки (км) Кількість автобусів необхідна для забезпечення перевезень Особливості періодичності виконання перевезень Режим руху (початок – кінець) Інтервал руху (хв.)
В режимі маршрутного таксі:
1. № 1 ЗОШ №6 – вул. Степанська (кільце) 9,2 2 Щоденно 07.00 год. - 20.55 год. 30 хв.
2. № 2 вул. П.Орлика – вул. Степанська (кільце) 9,3 2 Щоденно 07.10 год. -21.05 год. 30 хв.
3. № 3 вул. Хмизопільська – КП «Костопільводоканал» (вул. С. Бандери) 8,5 1

Понеділок - п’ятниця

07.25 год. – 20.30 год. 60 хв.
4. № 4 ЦРЛ – вул. Наливайка 7,5 2 Щоденно 07.10 год. -20.40 год. 30 хв.
5. № 6 ЗОШ №5 (вул. Сидорова) – вул. Степанська (кільце) 8,8 2 Щоденно 06.55 год. -21.15 год. 30 хв.

Конкурс проводиться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Постанови Кабінету Міністрів України №1081 від 3 грудня 2008 року «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та рішення виконавчого комітету Костопільської міської ради №315 від 26.09.2018 «Про проведення конкурсу з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль».

Для участі в конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об’єкт конкурсу окремо у двох закритих конвертах заяву і такі документи:

- анкету про участь у конкурсі;
- відомості про автобуси, які будуть використовуватися на автобусному маршруті;
- відомості про додаткові умови обслуговування маршруту;
- документ, що підтверджує внесення плати за участь у конкурсі;
- копію податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) за останній квартал.

Якщо перевізник-претендент бере участь на кількох об’єктах конкурсу на міських автобусних маршрутах, які проводяться на одному засіданні конкурсного комітету, а поданих ним пропозицій достатньо для виконання перевезень тільки на частині об’єктів конкурсів, він повинен визначити пріоритети щодо визнання його переможцем у конкурсах, про що робиться запис в пункті 1 заяви на участь у конкурсі. У разі визнання перевізника-претендента переможцем у конкурсі (конкурсах) з вищим пріоритетом до участі в інших конкурсах він не допускається. При цьому плата за участь у конкурсах не повертається щодо тих об’єктів, щодо яких він не став переможцем конкурсу.

Обов’язкові умовами конкурсу:   

- виконання вимог ст. 37 Закону України «Про автомобільний транспорт» щодо перевезень пільгових категорій пасажирів;
- забезпечення роботи на об’єкті конкурсу транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, в кількості до 35% загальної кількості автобусів до 31 грудня 2019 р. та 50% з 1 січня 2020 р.

Транспортні засоби, пристосовані для перевезення осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення, повинні бути пристосовані для користування інвалідами з вадами зору, слуху та з ураженнями опорно-рухового апарату, а також передбачати можливість встановлення зовнішніх звукових інформаторів номера і кінцевих зупинок маршруту, текстових та звукових систем у салоні для оголошення зупинок;
- залучення для роботи на маршрути пасажирського транспорту у відповідності до «Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режиму руху», затвердженого наказом Мінтрансзвʼязку України від 12.04.2007 року №285,  автобусів класу не нижче А, В.

У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів, що відповідають умовам конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному об’єкті, а також інвестиційний проект-зобов’язання щодо оновлення парку автобусів на цьому об’єкті на визначений період.

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов’язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам.

-    наявність достатньої кількості автобусів, які відповідають умовам конкурсу, зареєстрованих на відповідного автомобільного перевізника згідно з чинним законодавством. Перевізники, які забезпечують перевезення пасажирів на міських маршрутах і претендують на участь у конкурсі, повинні мати резервний транспорт у кількості не менше від нормативу, яка становить 10 відсотків від загальної кількості наявного транспорту для заміни рухомого складу вразі виходу техніки з ладу.

Додаткові умови конкурсу:

-    встановлення перевізником-претендентом, якого визнано переможцем конкурсу, протягом 3-х місяців з дня укладення договору на право перевезення, за власний кошт, на кожній зупинці визначеній паспортом автобусного маршруту трафарету з найменуванням зупинки і номерами маршрутів, відомостями  про режим роботи автобусів із зазначенням таких, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, найменуванням початкового  та  кінцевого  пунктів маршруту. Зразок трафарету потрібно попередньо погодити з організатором. На перевізника (переможця конкурсу) покладається обов’язок слідкувати за наявністю трафаретів на зупинках та щороку (до 01 вересня) разом з представником організатора проводити їх обстеження та оновлювати пошкоджені та/або знищені.
-    встановлення (обладнання) перевізником-претендентом, якого визнано переможцем конкурсу, протягом 3-х місяців з дня укладення договору на право перевезення, за власний кошт, на кожен транспортний засіб (автобус) системи (приладів) GPS-навігації для здійснення контролю за роботою міського пасажирського транспорту. Всі витрати на встановлення (обладнання) центрального обладнання та власне системи (приладів) GPS-навігації, а також їх поточне обслуговування покладаються на перевізника (переможця конкурсу).
-    організатор, у порядку визначеному чинним законодавством, укладає з переможцем конкурсу договір на право перевезення на міському автобусному маршруті згідно з обов’язковими умовами визначеного конкурсу та додатковими умовами обслуговування маршруту строком на 5 років.

Організатор перевезень приймає рішення про недопущення до участі в конкурсі перевізника-претендента, який:

1) подав до участі в конкурсі неналежним чином оформлені документи чи не в повному обсязі, а також такі, що містять недостовірну інформацію;
2) визнаний банкрутом або щодо якого порушено провадження у справі про банкрутство (за винятком того, стосовно якого проводиться процедура санації), або який перебуває у стадії ліквідації;
3) не відповідає вимогам статті 34 Закону України "Про автомобільний транспорт";
4) не має достатньої кількості транспортних засобів для виконання перевезень, затвердженої обов'язковими умовами конкурсу, та перевезень, які повинні виконуватися відповідно до чинних договорів. Достатня кількість транспортних засобів визначається як кількість автобусів, необхідних для виконання перевезень, та кількість резервних транспортних засобів, яка становить 10 відсотків необхідної кількості автобусів для виконання перевезень;
5) має несплачені штрафні санкції, накладені Укртрансбезпекою, або водії якого мають несплачені штрафи, накладені відповідно до статті 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення, неоскаржені у судовому порядку (що були накладені не пізніше ніж за 20 днів до дати проведення конкурсу);
6) подав конкурсну пропозицію, що не відповідає обов'язковим та додатковим умовам конкурсу, крім випадків, передбачених частиною третьою статті 44 Закону України "Про автомобільний транспорт";
7) подав до участі в конкурсі більшу кількість автобусів, ніж це передбачено умовами конкурсу.

Ознайомитися з переліком документів, що необхідно подати для участі в конкурсі, одержати бланки документів для участі в конкурсі, отримати додаткову інформацію про об’єкт та умови конкурсу можна до 16.00 години 19 жовтня 2018 року у виконавчому комітеті Костопільської міської ради за адресою: місто Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (ІІ поверх, кабінет №26).

За роз'ясненнями щодо оформлення документів для участі в конкурсі перевізник-претендент має право звернутися до виконавчого комітету Костопільської міської ради (організатора), який зобов'язаний надати їх в усній чи письмовій формі (за вибором перевізника-претендента) протягом трьох днів.

Для участі в конкурсі перевізник-претендент подає пакет документів у двох закритих конвертах з позначенням «На конкурс 7 листопада 2018 року».

Документи на участь у конкурсі приймають в робочі дні та години (понеділок-четвер з 8.00 до 17.15 год., п’ятниця з 8.00 до 16.00 год., обід з 13.00 до 14.00 год.) у виконавчому комітеті Костопільської міської ради за адресою: місто Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (ІІ поверх, кабінет №26).

Кінцевий строк прийняття документів: 19 жовтня 2018 року до 16.00 години.

Засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників для здійснення пасажирських перевезень на міських автобусних маршрутах загального користування в м. Костопіль відбудеться 7 листопада 2018 року о 10.00 год. за адресою: місто Костопіль, вул. 1-го Травня, 3 (адміністративне приміщення Костопільської міської ради, ІV поверх (кімната депутата).

Розмір плати за участь у конкурсі за один об’єкт конкурсу становить 449,6 грн. Реквізити: р/р 314110544017222, МФО 899998, отримувач – УК у Костопільському районі, Казначейство України, код отримувача 37959370, код доходу (інші надходження) 24060300. Призначення платежу: за участь у конкурсі 7 листопада 2018 року.

Телефони для довідок з питань проведення конкурсу: (03657) 2-20-13, (03657) 2-10-39.

KOSTOPIL MR