КП «Костопількомуненергія» повідомляє про наміри здійснити коригування тарифу на теплову енергію

КП « Костопількомуненергія»  повідомляє   що  має  намір  здійснити  коригування  тарифу  на  теплову  енергію   ( крім  установок з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії)   для потреб всіх споживачів (  населення , бюджетні установи   , інші споживачі )  та одно ставковий тариф на послугу з централізованого опалення для потреб  населення , тариф на теплову енергію для всіх споживачів які затверджені рішенням виконавчого комітету Костопільської міської ради від 14 листопада 2018 року № 377.

Причина коригування тарифу це  збільшення мінімальної заробітної плати  , вартості  електроенергії, води та водовідведення ,ставків податків та розмірів втрат,які виникли протягом періоду розгляду розрахунків,встановлення та оприлюднення діючих тарифів .

Тарифи на теплову енергію  для  всіх категорій споживачів та послугу з централізованого опалення для населення  збільшуються на 5%.

Зауваження та пропозиції приймаються в усній та письмовій формі  на протязі 14  календарних днів  з дня повідомлення  про намір здійснити зміну тарифів  за адресою м.Костопіль   , вул.Нова 1 , або телефоном  ( 03657 )20742.

Завантажити додаток

Адміністрація КП « Костопількомуненергія»