Відбудеться міжнародний ЕКСПО-Конгрес «Бізнес для розумних міст»

29-31 січня 2019 року у м. Києві (НСК «Олімпійський») відбудеться  міжнародний  ЕКСПО-Конгрес «Бізнес для розумних міст».

businessforsmartcities2

Захід проводиться за підтримки Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунальних послуг України та Київської міської державної адміністрації.  Асоціація міст України є партнером заходу.

ЕКСПО-Конгрес захід носить глобальний характер та збере у нашому місті провідних світових експертів, керівників міжнародних проектів, представників міст та потужного бізнесу.

В рамках заходу заплановано проведення двох конгресів; шести тематичних конференцій; виставкова експозиція проектів розвитку міст, реалізованих з залученням приватного бізнесу, а також низки локальних подій/семінарів/майстер-класів, організованих для обговорення нових світових трендів у  сфері трансформації міст у Сталі та Розумні.

У ЕКСПО Конгресі візьмуть участь відомі в усьому світу спікери та регіональні лідери, які будуть розповідати про реальні проекти й механізми їх практичної реалізації. Серед спікерів нашого заходу мер Барселони у 2006-2011 роках  Джорді Хереу, який розпочав реалізацію проекту створення Розумної Барселони; Керівник Інфраструктурної політики та підготовки проектів ЄБРР Метью Джордан-Танк; керівник Міської ініціативи МФК в EMENA Патрік Авато; Директор Global Infrastructure Hub Даніель Федсон; Президент Міжнародної асоціації наукових парків та  інноваційних територій IASP  та віце-президент Іспанської мережі наукових парків APTE Йозеп Мікель Пікє; Генеральний секретар Організації міжнародних економічних відносин  OiER, засновник і виконавчий директор Програми «United Smart Cities» Карі Айна Ей та інші.

Захід відкриє перший віце-прем’єр Міністр України Степан Кубів, модератором конгресів виступить Головний редактор Проекту BBC World Service 2020, перед цим - Голова Європейської служби BBC World Service Артем Ліс.

Програма заходів, спікери та інша корисна інформація доступна на веб-сайті ЕКСПО-Конгресу, що постійно оновлюється, https://www.businessforsmartcities.com.

Зважаючи на те, що на ЕКСПО будуть представлені стенди міст та відомих в світі компаній, що пропонують свої рішення для трансформації міст у сталі та розумні, а також планується багато відвідувачів з країн Європи, Америки та Азії, звертаємось до Вас з пропозицією розглянути можливість участі у заході представників місцевої влади та бізнесу вашого міста,  а також організації стенду, який демонструватиме досягнення вашого міста у цій сфері.

Інформуємо Вас, що членам Асоціації надається 50% знижка на отримання базового 3-х денного квітка на ЕКСПО-Конгрес для перших 300 учасників, що зареєструються на цей захід. Реєстрація здійснюється на сайті https://www.businessforsmartcities.com з використанням коду KievSmart.

Додатково повідомляємо, що в рамках ЕКСПО-Конгресу проводитиметься низка семінарів (круглих столів, мастер класів) з різної тематики. Участь  у кожному з цих заходів можуть взяти 25-30 осіб, 20 з яких обиратиметься Асоціацією міст серед тих осіб, що зареєструвалися для участі в ЕКСПО-Конгресі, виявили зацікавленість взяти участь у тому чи іншому заході, належать до цільової аудиторії відповідного заходу. Вибір учасників цих заходів відбуватиметься за принципом першої реєстрації. Додаткової оплати за участь у цих заходах не встановлюється.

У додатку до цього листа міститься інформація щодо двох таких заходів, що вже підтверджено.

ЗАВАНТАЖИТИ ДЕТАЛЬНУ ІНФОРМАЦІЮ ПРО ЗАХОДИ

Асоціація міст України