Оголошення про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів

Враховуючи рішення Костопільської міської ради №963 від 21.12.2018 р. «Про підготовку та проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Костопіль» та рішення Виконавчого комітету Костопільської міської ради №8 від 31.01.2019 «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Костопіль», цим повідомлення оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів на території  міста Костопіль.

Організатор конкурсу: виконавчий комітет Костопільської міської ради: Рівненська область, Костопільський район, місто Костопіль вул. 1 Травня, 3, 35000.

З кваліфікаційними вимогами до учасників конкурсу та усією конкурсною документацією можна ознайомитись за посиланням (в додатку до рішення).

Відповідальна особа: Моторко Олег Васильович – заступник міського голови. Контактний телефон: 03657 2-07-60.

Пропозиції подаються за адресою м. Костопіль вул. 1 Травня, 3 каб. №31. До 09:00 год. 25.03.2019 р.

Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями буде здійснено о 14:00 год. за місцезнаходженням організатора конкурсу.

Конкурсна комісія

KOSTOPIL MR